pátek 28. června 2019

TRAMPOTY

Ještě před nedávnem jsem měla rozepsaný příspěvek, který začínal "máme se srandovně".
Uplynulo pár dní a všechno je jinak.
Najednou mi všechny drobné radosti přijdou ještě drobnější.
Loučení navždy bez varování je vždycky těžký, třebaže jde o služebně nejstarší členy rodiny.
Jen někdo chybí prostě tak nějak víc...
A to jsem si myslela, že už jsem velká holka.
Ještěže mám novou kámošku boreliózu, s tou se všechny trampoty snášej líp:).
Vítej,  LÉTO 2019! 

ByLucky PHOTO

 

28 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Škytala jsem... DĚKUJU!L.

   Vymazat
  2. Because of my zeal to give my family a better life, I searched for how to invest in bitcoin so I can earn more money, I came across Legit Crypto Traders email address and I emailed them to guide me on how to invest in bitcoin and they explained everything to me it's was simple and then I invested $1,000 dollars and 5 days after I got $10,000 dollars I was very happy because now i can take good care of my family. If you want to invest in bitcoin Email them now at legitcryptotraders@gmail.com or WhatsApp +1(256)251-3614 and you can invest with any amount of money such as 

   $100 dollars to get $1,000 dollars 

   $200 dollars to get $2,000 dollars

   $500 dollars to get $5,000 dollars

   $1,000 dollars to get $10,000 dollars

   $5,000 dollars to get $50,000 dollars

   $10,000 dollars to get $100,000 dollars

   $50,000 dollars to get $500,000 dollars

   $100,000 dollars to get $1,000,000 dollars
   Because of my zeal to give my family a better life, I searched for how to invest in bitcoin so I can earn more money, I came across Legit Crypto Traders email address and I emailed them to guide me on how to invest in bitcoin and they explained everything to me it's was simple and then I invested $1,000 dollars and 5 days after I got $10,000 dollars I was very happy because now i can take good care of my family. If you want to invest in bitcoin Email them now at legitcryptotraders@gmail.com or WhatsApp +1(256)251-3614 and you can invest with any amount of money such as 

   $100 dollars to get $1,000 dollars 

   $200 dollars to get $2,000 dollars

   $500 dollars to get $5,000 dollars

   $1,000 dollars to get $10,000 dollars

   $5,000 dollars to get $50,000 dollars

   $10,000 dollars to get $100,000 dollars

   $50,000 dollars to get $500,000 dollars

   $100,000 dollars to get $1,000,000 dollars

   Vymazat
 2. Je to nahoru,dolu a někdy na hlavu. Hodně síly...

  OdpovědětVymazat
 3. Luci, smutnění ani borélie nezmizí hned... chce to čas, ale potom zkrátka zase bude dobře... i tahle období neveselá mají svůj význam, i když někdy ani nepřijdeme na to jaký... hodně síly!

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 5. Luci, já mám (ne)kámošku boreliózu už od patnácti, několikrát přeléčenou, naposledy radikálněji dva roky zpět...když se nezanedbá, jako u mě tenkrát, jde to s ní, ale drží se člověka, jak klíště:( Drž se, myslím na tebe ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevyžádaná kámoška je většinou ta nejvěrnější:). Díky, pac a pusu!

   Vymazat
 6. To je mi líto.Nedávno jsem prožila rozloučení s 92 letou babičkou,v kostele,do hrobu,byl to neskutečně jímavý prožitek.Uf,boreliozu ?S tou mám životní příběh,spletitější,než bych bývala čekala.Pokud máte novou infekci,tak nutně potřebujete atb na delší dobu,aspoň na 5 týdnů,s chronicitou,jak vidno,je nás víc.Jo,to jsou věci.Léčím se soukromě,jinak to nešlo,otázka,zda je chronicita vůbec léčitelná.Zrovna se chystám,teď na LTT testy do Nového Jičína,výletně.Držím palce :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za komentář♥. Má obvoďačka to neřeší, dostala jsem atb a tím to zhaslo! Flek zmizel, příznaky žádné, nemám to prý víc řešit - jen se trochu sledovat - kdyby něco. Poslechla jsem! Zatím...

   Vymazat
 7. Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via (financialserviceoffer876@gmail.com) whats-App +918929509036 Thank

  OdpovědětVymazat
 8. Potřebujete finance? Hledáte finance? Hledáte finance pro rozšíření svého podnikání? Pomáháme jednotlivcům a společnostem získat finance na rozšíření podnikání a založit nový podnik v jakékoli výši. Získejte finance za přijatelnou úrokovou sazbu 3%. Potřebujete tyto finance pro podnikání a pro vypořádání účtů? Poté nám pošlete e-mail s žádostí o další informace, kontaktujte nás nyní prostřednictvím (financialserviceoffer876@gmail.com) whats-app +918929509036 Děkuji

  OdpovědětVymazat
 9. �� ARE YOU TRULY IN NEED OF THE SERVICES OF A PROFESSIONAL HACKER?
  (CATCHING A CHEATING SPOUSE[Phone Hack], RECOVERY OF LOST FUNDS, CREDIT SCORE UPGRADE, WEBSITE HACK...)
  High prolific information and Priviledges comes rare as i would be sharing with you magnificent insight you wish you heard years before now. As it's been understood that what people don't see, they will never know.
  When you wonder “which hacking company should I hire, the first aspect that should concern you is quality. Clearly, you want to embark for services that povides swift response, Thanks to our talented and astonish Hackers, you are rest assured that your expectations will always be met. You’ll be glad to find out that our services Implies precisions and actions.
  This post is definitely for those who are willing to turn their lives around for the better, either financial-wise, relationship-wise or businesses.
  Welcome to the Global KOS hacking agency where every request on hacking related issues are met within a short period of time.
  If your shoe fits in any of the required services below, you will be assigned to a designated professional hacker who is systematically known for operating on a dark web V-link protocol.
  The manual Operation of this hackers is to potentially deploy a distinguished hacking techniques to penetrating computers and various type of database system to meet your request.
  Providing value added services to clients as a hacker has been our sustaining goal.
  Are you faced with cyber challenges like
  ��Recovery of lost funds:✅(BITCOIN INVESTMENTS, BINARY OPTIONS, LOAN AND TRADING FOREX WITH FORGERY BROKERS.) ��️I would try my possible best to shortly explain this particular kind of hack.
  There are secret cyber infiltrators who call themselves brokers and doom. The particular system used by this scammers permeates them to manupulate the digital trading system or monetary fund based account. Strictly using a dark web rob to diverting successful trades into a negative outcome. This process bends to thier advantage while this also amounts to losing massive amount of money by investors. This has been held a secret for years. An act of gaining access to an organization or databased system to cause damages.
  It saddens our mind when client expresses annoyance or dissatisfaction of unethical behaviours of scammers. We have striven to make tenacious efforts to help those who are victims of this flees get off their traumatic feeling of loss. The cyber security technique used to retrieving back the victims stolen funds is the application of a diverse intercall XX breacher software enables you track the data location of a scammer. Extracting every informations on the con database, every requested information required by the Global KOS would be used to tracking every transaction, time and location of the scammer using this systematic courier tracking base method.
  �� Hacking into the mobile phone of a cheating spouse.✅ This type of hack helps you track every movement of your cheater as we are bent on helping you gain full remote access into the cheater's mobile phone using a Trojan breach cracking system to penetrate their social media platforms like Facebook, whatsapp, snapchat etc. This spy processing is used via an HDSI folder which synchronizes the target mobile operating system into a clone S-Drive unit.
  The company is large enough to provide comprehensive range of services such as.
  • Email hacks��
  • Hacking of websites.��
  • Uber free payment hacks.��
  • website hack.��
  Our strength is based on the ability to help you fix cyber problems by bringing together active cyber hacking professionals in the GlobalkOS to work with.
  Contact:
  ✉️Email: clarksoncoleman(at)gmail • com.
  Theglobalkos(at)gmail •com.
  ®Global KOS™
  Copyright © 2020.•

  OdpovědětVymazat
 10. Are you interested in any kinds of hacking services?
  Feel free to contact TECHNECHHACKS.

  For years now we’ve helped so many organizations and companies in hacking services.
  TECHNECHHACKS is a team of certified hackers that has their own specialty and they are five star rated hackers.

  We give out jobs to hackers (gurus only) to those willing to work, with or without a degree, to speed up the availability of time given to jobs!!

  Thus an online binary decoding exam will be set for those who needs employment under the teams establishment.


  we deal with the total functioning of sites like,


  • SOCIAL MEDIA (Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, google hangout etc.)

  • SCHOOL GRADES

  • IOS/OS

  • CREDIT SCORES

  • BANK ACCOUNTS

  • SPOUSES PHONE

  Our special agents are five star rated agents that specializes in the following, and will specially be assigned to you for a special job well DONE.

  • WESTERN UNION TRANSFER

  • CREDIT CARDS INSTALLATION

  • MONEY FLIPPING

  • CRIMINAL RECORDS

  • BTC RECOVERY

  • BTC MINING

  • BTC INVESTMENT

  Thus bewere of scammers because most persons are been scammed and they ended up getting all solutions to their cyber bullies and attacks by US.

  I am Jason williams one of the leading hack agent.

  PURPOSE IS TO GET YOUR JOBS DONE AT EXACTLY NEEDED TIME REQUESTED!!!  And our WORK SUCCESS IS 100%!!!  We’re always available for you when you need help.

  Contact or write us on:

  Technechhacks@gmail.com

  SIGNED....!

  Jason. W

  Technechhacks
  2020©️All Right Reserved
  OdpovědětVymazat
 11. Are you interested in any kinds of hacking services?
  Feel free to contact TECHNECHHACKS.

  For years now we’ve helped so many organizations and companies in hacking services.
  TECHNECHHACKS is a team of certified hackers that has their own specialty and they are five star rated hackers.

  We give out jobs to hackers (gurus only) to those willing to work, with or without a degree, to speed up the availability of time given to jobs!!

  Thus an online binary decoding exam will be set for those who needs employment under the teams establishment.


  we deal with the total functioning of sites like,


  • SOCIAL MEDIA (Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, google hangout etc.)

  • SCHOOL GRADES

  • IOS/OS

  • CREDIT SCORES

  • BANK ACCOUNTS

  • SPOUSES PHONE

  Our special agents are five star rated agents that specializes in the following, and will specially be assigned to you for a special job well DONE.

  • WESTERN UNION TRANSFER

  • CREDIT CARDS INSTALLATION

  • MONEY FLIPPING

  • CRIMINAL RECORDS

  • BTC RECOVERY

  • BTC MINING

  • BTC INVESTMENT

  Thus bewere of scammers because most persons are been scammed and they ended up getting all solutions to their cyber bullies and attacks by US.

  I am Jason williams one of the leading hack agent.

  PURPOSE IS TO GET YOUR JOBS DONE AT EXACTLY NEEDED TIME REQUESTED!!!  And our WORK SUCCESS IS 100%!!!  We’re always available for you when you need help.

  Contact or write us on:

  Technechhacks@gmail.com

  SIGNED....!

  Jason. W

  Technechhacks
  2020©️All Right Reserved

  OdpovědětVymazat
 12. My ex-husband gave out all the signs that he was having an affair but I chose to live in denial and ignore them. He treated me poorly and stopped showing me the love and affection that got me in love with him in the first place. My cup was full and I couldn’t take it anymore. I file for a divorce but I needed proof he was cheating. I was referred to a penetration expert Arstrong Whatsapp him +1(289)960-0524(arstrongcyberwizard@yahoo.com who gave me a remote access to all applications running on his phone in real time. I had all the proof I needed to end the heartache and emotional torture. Don’t lay back and do nothing ladies. If you have a hunch your significant other is cheating go ahead and hack into his phone. You deserve closure and most importantly you deserve a loving relationship. Whatsapp him +1(289)960-0524(arstrongcyberwizard@yahoo.com

  OdpovědětVymazat
 13. Are you interested in any kinds of hacking services?
  Feel free to contact TECHNECHHACKS.

  For years now we’ve helped so many organizations and companies in hacking services.
  TECHNECHHACKS is a team of certified hackers that has their own specialty and they are five star rated hackers.

  We give out jobs to hackers (gurus only) to those willing to work, with or without a degree, to speed up the availability of time given to jobs!!

  Thus an online binary decoding exam will be set for those who needs employment under the teams establishment.


  we deal with the total functioning of sites like,


  • SOCIAL MEDIA (Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, google hangout etc.)

  • SCHOOL GRADES

  • IOS/OS

  • CREDIT SCORES

  • BANK ACCOUNTS

  • SPOUSES PHONE

  Our special agents are five star rated agents that specializes in the following, and will specially be assigned to you for a special job well DONE.

  • WESTERN UNION TRANSFER

  • CREDIT CARDS INSTALLATION

  • MONEY FLIPPING

  • CRIMINAL RECORDS

  • BTC RECOVERY

  • BTC MINING

  • BTC INVESTMENT

  Thus bewere of scammers because most persons are been scammed and they ended up getting all solutions to their cyber bullies and attacks by US.

  I am Jason williams one of the leading hack agent.

  PURPOSE IS TO GET YOUR JOBS DONE AT EXACTLY NEEDED TIME REQUESTED!!!  And our WORK SUCCESS IS 100%!!!  We’re always available for you when you need help.

  Contact or write us on:

  Technechhacks@gmail.com

  SIGNED....!

  Jason. W

  Technechhacks
  2021©️All Right Reserved

  OdpovědětVymazat
 14. My credit scores went down to as low as 400s early this year. I had 12 negatives total; student loans, medical bills and late payments, 5 hard inquiries which made me never get approval for an apartment. I tried searching online for a way out of my credit troubles but couldn’t find anything reliable. Then I opened up to a colleague who had a near perfect credit score, he explained to me how he got the contact for credit repair company on reddit and how he got his credit fixed through them, no jokes. I was a bit skeptical but he assured me that it was 100% reliable and that they could help fix my credit. So, I got their contact and sent an email and got a quick response, I explained everything and we got started. After 8 days the job was done, he had successful deleted all the negative items on my credit, replacing them with good tradelines, he also raised my score from the low 400s it was to a whopping 780s. I’m so grateful for such a discrete service rendered. For all credit related issues contact them via their email. jeffmosscyberwizard@yahoo.com. whatsapp +1(509)590-1051

  OdpovědětVymazat
 15. Do you need Personal Finance?
  Business Cash Finance?
  Unsecured Finance
  Fast and Simple Finance?
  Quick Application Process?
  Finance. Services Rendered include,
  *Debt Consolidation Finance
  *Business Finance Services
  *Personal Finance services Help
  contact us today and get the best lending service
  personal cash business cash just email us below
  Contact Us: financialserviceoffer876@gmail.com
  call or add us on what's app +918929509036

  OdpovědětVymazat
 16. Are you in need of a hacker in any area of your life??? then you can contact; services like; -hack into your cheating partner's phone(whatsapp,bbm.gmail,icloud,facebook, twitter,snap chat and others) -Sales of Blank ATM cards. -hack into email accounts and trace email location -all social media accounts, -school database to clear or change grades, -Retrieval of lost file/documents -DUIs -company records and systems, -Bank accounts,Paypal accounts -Credit cards hacker -Credit score hack -Monitor any phone and email address -Websites hacking, pentesting. -IP addresses and people tracking. -Hacking courses and classes CONTACT THEM= hackintechnologyatcyberservicesdotcom or whatsapp +12132951376 their services are the best on the market and 100% security and discreet work is guaranteed

  OdpovědětVymazat
 17. You’ve got bad credit? Well mine was terrible. I will advice you to get in touch with DOOM HACK, I was skeptical at first but I had no choice. So I get in touch with him and I must say, he’s good at what he does. He help me raised my credit score to a golden score and removed the eviction from my credit report within 72 hours. Now my life is much better than I ever thought it would. I now get approved for loans, mortgage, and more I was denied of earlier. I review him because he fix my credit report and pay off my debt, For more details get in touch on his regular email: doomhack_cyberwizardUK@outlook.com whatsapp +1(289)960-0524)

  OdpovědětVymazat
 18. I have been sticking around the blogs and guestbook but I have never met an hacker and private investigator as fast and discreet as the WHITEHATS ORGANIZATION. These set of superior cyberterrorist known as “WhitehatspytechATcyberservicesDOTcom"or “WhitehatstechAtgmailDotcom” have been in service for more than five decades and they have set an extremely impressive records that no Hacker can break, they have the best hacking tools any one can ever imagine, that is why their job is performed with ease, contact them now for any of your hacking services like phone hacks, phone spy, social platform hack, bank loading, credits card loads and many more…You will be sure to thank me later

  OdpovědětVymazat
 19. I am so delighted I found your weblog, I really found you by accident,
  while I was researching on Bing for something else, Regardless I am here now and would just like to say thank you for a fantastic post and a all round entertaining blog (I also love the theme/design), UNDETECTED HIGH QUALITY DRIVERS DOCUMENTS I don't have time to go through it all at the minute but I have bookmarked it and also added your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a lot more, Please do keep up the excellent job.

  OdpovědětVymazat