O LUCKY

Momentálně jsem máma na plnej úvazek. Matyldě (Bohyně) je 7let a Agátě (Šušu) 9m. Ty přezdívky normálně moc nepoužíváme, ale já měla potřebu je tu tak oslovovat, aby jsem ten reálnej svět od toho blogerského trošku oddělila. Vzala jsem si svou první lásku (Dana) a všichni si společně žijeme na půdě v Písku.
Jsem hadrnice! Vystudovala jsem SSVŠ (soukromá střední výtvarná škola), obor textilní a oděvní výtvarnictví. A hadrama praštěná jsem byla odmala. Těch barbín co já oblíkla!!! Toužila jsem být modní návrhářka. Možná... -  kdybych já si nevzala Pištu Hufnágla, ale zaplať pánbůh za něj:-). A tak jsem zakotvila v rodinném obchůdku s látkama. Porodila Bohyni - zorganizovala cvičení pro dětia rodiče, porodila Šušu - zrušila cvičení a z rodinného obchůdku pomohla vytvořit kamenný mimibazar Blecha. 
Uvidíme o co dalšího to tu časem rozšířim?
Mám ráda hezký věci a nemusí být nutně drahý. Úplně se tetelim, když fotim. Strašně ráda něco kutim. Miluju detaily a obdivuju kouzlo okamžiku. Nesnášim bezmoc. A vadí mi špinavý uši:-).
Tak tohle rozhodně životopis neni!?

Klidně mi napište...
zavorky@seznam.cz

6 komentářů:

 1. :) špinavý uši... Tak tomu naprosto rozumím.....a bohužel mám tu úchylku do nich nenápadně nahlížet :)))))
  Přeju věrnou múzu..... :)
  Kat....

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné (((-: Máme hodně společného

  OdpovědětVymazat
 3. jéé, teď jsem vás objevila, je to milé, jak to takhle píšete, s lehkostí bytí, já miluju nálezy u kontejnerů, už jsem tím pověstná:) zdravím z Přerova, momentálně zachumeleného a pořád padá to božské andělské bílé ticho...Lenka K.

  OdpovědětVymazat