FOCENÍ

Ráda vyfotím pihaté nosy vašich dětí, rostoucí bříško, family na výletě, páreček na oblíbeném místě, povedené bydlení, zajímavý produkt, rodinnou oslavu, chlupatého miláčka, významný den....
Nemám na mysli strojené fotky s vybělenými zuby (nic proti / já jen, že je neumim). Spíš fotoreport, pohled jiným okem, kouzlo okamžiku. Fotky stylové, obyčejné, barevné, černobílé... 
Pokud se vám moje práce líbí, neváhejte mě kontaktovat, vymyslíme nějaké vhodné místo v okolí (domácí prostředí, veřejná prostranství, příroda) a domluvíme termín focení. Jsem pro téměř každou špatnost a vítám různorodé nápady.
Cena je pohyblivá. Odvíjí se od časové náročnosti, počtu fotek a vzdálenosti. Vono vyfotit to je jedna věc, ale promazat , otočit a dát tomu nějakou fazonku - je někdy (skoro vždy!) náročnější, než to focení:).

Pro představu:
FOCENÍ S
Portrétní focení v blízkém okolí (vhodné spíš pro jednotlivce).
1100Kč/1hod/10ks fotografií v digitální podobě dle mého výběru + 1x koláž.

FOCENÍ M
Formou vycházky, na oblíbeném místě, v opuštěné továrně, u vás doma, na chalupě - kdekoliv, kde je vám hezky (vhodné pro páry, rodiny...). 
1800Kč/1,5hod/20ks fotografií v digitální podobě dle mého výběru + 2x koláž.

 
FOCENÍ L
Svatby fotím ráda, ale vzhledem k časové náročnosti jen výjimečně. Preferuji svatby konané v Písku a okolí. Při dobré dopravní dostupnosti jsem však ochotna se individulně domluvit i na focení svatby pořádané mimo můj revír:).
1800Kč-7500Kč/1,5-12hod/20-70ks fotografií v digitální podobě dle mého výběru + koláže.


NEUPRAVENÉ FOTKY NEPOSKYTUJI!
A tak jestli máte odvahu, chuť - ozvěte se.

zavorky@seznam.czLucky 

3 komentáře: