FOCENÍ

Ráda vyfotím pihaté nosy vašich dětí, chalupu v ranním světle, family na výletě, páreček na oblíbeném místě, povedené bydlení, rodinnou oslavu, chlupatého miláčka, významný den....
Nemám na mysli strojené fotky s vybělenými zuby (nic proti / já jen, že je neumim). Spíš fotoreport, pohled jiným okem, koláž, zachycení okamžiku. Fotky stylové, obyčejné, barevné, černobílé - jaké budete chtít a jaké se mi povedou (člověk nikdy neví, co z toho vyleze:-)).
Moje fotky z blogu znáte.
A tak jestli máte odvahu, chuť - ozvěte se..

tel: 605 929 609
mail: zavorky@seznam.cz
fb
křik z okna:-)Cena je pohyblivá. Odvíjí se od časové náročnosti, počtu fotek a vzdálenosti. Vono vyfotit to je jedna věc, ale promazat , otočit a dát tomu nějakou fazonku - je někdy (skoro vždy!) náročnější, než to focení.RODINNÉ FOCENÍ: dětí, břich, zvířátek, lásek...........
500 -  1800Kč a čokoláda k tomu:-).
Na oblíbeném místě, v opuštěné továrně, u vás doma, na chalupě - kdekoliv, kde je vám hezky. 
Promazané fotky dle mého výběru, 2 koláže a 5-25ks upravených fotografií.
SVATBA: 
1500 - 3500 Kč a kupa koláčků k tomu:-).
Pokud se tedy jedná o celý den (svatební přípravy, obřad, oběd, rodinné foto.....)
Promazané fotky dle mého výběru, 2-4 koláže a 15-30 upravených fotografií (vhodných pro babičky a do rámečku:-)).POHŘEB: 
500 - 800 Kč a papírové kapesníky k tomu:-(.
Tak 20 ks promazaných fotek, jedna koláž a 3 upravený.FIREMNÍ FOCENÍ 

TABLA

PREZENTACE
PS:  Objednací lhůty jsou krátké, na focení si čas vždycky ráda udělám. Řeknete mi vaší představu. Vymyslíme nějaké zajímavé místo. Ráda vám pomůžu i se stylingem. "Nacvakám" co nejvíc fotek a pak vám nabídnu kolik, co, za kolik, pošlu pár fotek pro představu a vy se rozhodnete... Většinou tak do týdne je hotovo.  Asi se to nedělá, ale já dávám i promazané neupravené fotky. Je mi líto je mazat:-), do rodinného alba úplně stačí. Nejlepší je, když vám to hodim na flešku, kterou si donesete. Jsem pro (téměř!) každou špatnost a vítám různorodé nápady a tipy na focení kohokoliv a čehokoliv. 

Tak neváhejte, určitě se domluvíme:-)....
                                                                     
Lucky

3 komentáře: