pátek 8. srpna 2014

BLOGERKA

Ani nevím, co na mé blogování říká Dan?!
Večer se ho zeptám. Ale domnívám se, že si říká: Já mám sport (v TV) / ona má blog, aspoň zůstane volná telka (stejně jí to brzo přejde).
Každý máme to své, navzájem se respektujeme, ale nikterak své koníčky nesdílíme. Dan se mě tedy několikrát pokoušel vtáhnout do víru dění některého z pro něj životně důležitých zápasů a utkání, ale marně. Marná snaha taky byla, když jsem mu podsouvala některé články a příspěvky z mých oblíbených blogů. 
O to větší bylo mé překvapení, když jsem náhodou narazila na blogující pár Toma a Monču z kopečku. Monča má blog plný překrásných fotek ze svého výtvarnem nabitého života a Tom - to si musíte přečíst:-). Já se tak děsně pobavila, hlavně nad jeho trefným článkem Život s blogerkou. To prostě psal sám život..........
Už chvíli přemýšlím, jestli můj blog sleduje nějaký chlap, a teď mám i svůj první mužský komentář - díky Tomáši, jsem na něj hrdá.


Koukněte: http://slovo-od-slova.blogspot.cz/2014/07/zivot-s-bloggerkou.htmlFoto: http://www.pinterest.com/pin/378232068678314304/


2 komentáře:

 1. Milá Lucko,
  bylo mi ctí být prvním komentujícím mužem na Tvém velice čtivém blogu!
  Jsme moc potěšeni a pobaveni milým článkem ;)
  Ať Ti to dlouho vydrží a my se můžeme těšit Tvými slovy a úžasnými fotografiemi....
  Tom (a Monča, která mi tu nakukuje přes rameno)

  OdpovědětVymazat