čtvrtek 16. července 2015

POPELAVÁ

Jsem magor. 
Pardon, ale já prostě nemám jinej výraz pro někoho, kdo se ve čtyřicetistupňovým vedru rozhodne, že přemaluje (jen tak z plezíru) zelenou zeď na šedou. 
Pravda, bylo na ní pár fleků od červený řepy, která Šušu explodovala z pusy, když si onehdá při obědě pšíkla, ale asi by to ještě nějaký ten pátek vydrželo. 
Jenže já prostě chtěla mít tu zeď šedou, a hned, a teď! Dofuněla jsem do Domu barev, sebejistě vybrala asi z padesáti odstínů šedi a s šestikilovým kýblem pod kočárem supěla domu a přemlouvala Šušu, aby seděla v kočáru a dělala závaží.  
Koho z vás zajímá, jak se dá pod Bugboočkem odvézt šestikilovej kýbl, vydržte do zítra - prozradím vám svůj zlepšovák:). 
Malovala jsem už několikrát, dost se v tom vyžívám, ale tentokrát mi to dalo zabrat. Trochu za to mohlo to počasí, trochu členitost prostoru a trochu zelenej podklad. Trvalo mi to týden, ale konečně mám hotovo, i vytřeno! 

PS: S jídlem roste chuť, už mám spadeno na kuchyň.

https://www.pinterest.com/pin/378232068677999040/

12 komentářů:

 1. Huu, ten zlepšovák musim vidět!

  OdpovědětVymazat
 2. Ale tak tohle já docela chápu :-) A šedá je hodně dobrá!

  OdpovědětVymazat
 3. Slyším to dneska už podruhé, ale furt mě to ba!

  Jsi nejlepší magor, co znám/mám!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Naprosto Tě chápu, Lucí. Malovala jsem každý rok:o)
  A nejkurióznější byl moment, kdy Bety byly 2 měsíce a Tom si ji poprvé vzal sám ven do šátku ii s Terezkou, abych si oddechla a já ty věnované dvě hodiny využila k vymalování jedné stěny v kuchyni, protože se mi ten odstín prostě nezdál:o)
  Bláznům zdar!

  OdpovědětVymazat
 5. Sivá vždy, ja mám steny sivé !!!!!!
  PS Tvoja taška mi robí radosť a robí zo mňa ,,osobnosť ,, s imidžom...
  ...hoci len na stretnutí s budúcou Milanovou psychiatričkou, alebo v obchoďákoch, kde idem otrávená, ale pohľad na moju milú tašku od Lucky, mi hneď zlepší náladu, alebo keď na ňu kuknem na chodbe...:-)))) !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taková pochvala!? Sedla jsem si na zadek - zas a znova děkuju (ty má sivá holubičko).
   PS. Posílám pusu!

   Vymazat
 6. Taky troim touhle nemoci "ted hned ". 😆 jinak teda skoda, ze tu neni foto vysledku. Ja sedou miluju. Kdyby to slo, mazu si ji snad k na chleba 😆😆😆

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šedá je krásná, ale špatně se fotí.-). Pořád hazí jiný ostín. Doladim, dodekoruju, vychytam světlo a pochlubim se!

   Vymazat