středa 9. března 2016

ODJEL!

Lucky MAN odjel
Na týden. Do Prahy. Na montáž...
Nikdo se tu nečuří, nemám koho budit uprostřed noci zkřiveného na sedačce, nikdo mě neplácá u linky přes zadek, nikdo pořád nezhasíná, nikdo jen tak nekouká do ledničky, nikdo nepřepíná na sport a přece se mi stejská. Jsem trapná, je mi trapně, je to trapný, ale já už se fakt těšim, až zase navlíkne ty svoje strašný šedivý tepláky a zaplní ten teď tak prázdnej vysezenej důlek v sedačce.
A přísahám, že to neni jen kvůli tomu, že se ve špajzu kupí tříděnej odpad, mám trochu problém s ranním odvodem Bohyňky do školy a s vyzvedáváním z tréninku. 
Prostě se zase těšim, že budem taková normální, průměrná rodinka. Budu mít koho úkolovat, na koho nadávat, komu si stěžovat.
Nejvíc se ale těšim, až ho budu mít zase v posteli:), protože po dobu jeho nepřítomnosti se ty dvě nasáčkovaly ke mně a celou noc se tam hladí, kopou, hihňají - ohromnej zážitek (pro ně!).


Foto: Lucky23 komentářů:

 1. To se mělo jmenovat "Óda na mého muže"; ) Hezké to je...

  OdpovědětVymazat
 2. Jsem dojata. K slzam. Hned takhle po ranu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pardon, já neplánovala bejt dojemná - a ještě ke všemu po ránu:-).

   Vymazat
 3. Ách,to jsi krásně napsala :))

  OdpovědětVymazat
 4. <3 mam taky pusinu pryc..v noci mi je chladno a smutno teda je :'(

  OdpovědětVymazat
 5. Takže tady sedím v práci a dojímám se ... ještě že jsem v kanceláři sama :). Krásně napsáno!

  OdpovědětVymazat
 6. Luci, to je krása veliká. Vy jste prostě Lucky rodina .-) Petra z hájenky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slabá chvilka, znáš to, v sobotu už mi poleze na nervy:-D!

   Vymazat
 7. Lucka co ti na to povedat, Som 34 rokov vydata za svojho prveho chlapca, pozname sa 39 rokov. Az teraz posledne 2-3 roky som rada, ked odide prec na tyzden, na par dni. Dovtedy mi chybal, som mu nadavala ked odchadzal a mna nechal s 2 detmi a teraz s 2 psami. V spalni bola zima bez neho, a zvysok presne to co pises.... takze nic sa nedeje, on ti pride. Inak fesak, ale to mu nehovor, lebo bude namysleny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nakonec to strašně uteklo, jen mme strašně překvapilo, jak moc se stýskalo holkám. dan bežně odchází ráno v 7.30 a přichází večer v 18.30, nevěřila jsem, že vůbec postřehnou jeho odjezd - a ono jo. Hlavně Šušu? Hmmmm...

   Vymazat
 8. Ty si blbka si tu utírám slzu ještě před obědem.Některé tvoje články by měli mít v záhlaví varování "POZOR doják" a to nejsem žádná cíťa.

  OdpovědětVymazat
 9. A nemám on tak trochu podle té fotky andělská křídla ;) Ráda vás čtu, dokážete rozesmát, i tak krásně dojmout k slzám!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda, něco mu tam za zády čouhá... a dokonce tři:), asi za každou babu v rodině jedno:D.

   Vymazat
 10. Danové mají sraz v Praze...můj tam odjel taky...

  OdpovědětVymazat
 11. Moc se mi to líbí:) Na blogu jsem psala podobnou ódu, teda spíš Fejeton na téma chlapi a u toho zase brečel ten můj muž. Někdy je to bez nich fakt doják a někdy mi vadí i to, že tak nahlas dýchá:)

  OdpovědětVymazat
 12. Luci vůbec to není trapné! Jako všichni, jsem dojatá až na půdu :-) Jana

  OdpovědětVymazat
 13. Taky mi ukápla slzička, potvoro.. :-)

  OdpovědětVymazat