pátek 31. května 2019

JAK JSEM

Vypsat se mi hrozně pomáhá.
A moc mi nepomáhá, že na to nemám čas.
Hrozně ráda bych vám napsala o tom, jak se Bohyně nedostala na gympl, jak jsem vlastně nechtěla, aby se tam dostala, a nakonec jsem byla smutná, protože ji to vůbec nemrzelo a já ji tam i přes svou počáteční nevoli už viděla. Prostě zmotivovaná matka!
Jak jsem zase o rok starší. Psychicky je mi fajn, ale fyzicky je to bída. Že mě od sezení u počítače strašně bolí záda, ani míč místo židle nepomáhá, běhání to jen zhoršuje a na hromadné pocení jsem nepřekonatelný asociál. Naposledy, když jsem vyšla do společnosti, jsem zjistila, že jsem malá - já na to prostě zapomněla.
Taky o tom, jak naše domácnost zezelenala. Přišlo to plíživě, postupuje to krok sun krok, náš odpad se zatím rozhodně nevejde do zavařovací sklenice, ale jsem na nás pyšná. Pro naše holky to jednou bude věc samozřejmá! Nelibě nesou snad jen ten vlasový octový oplach. Ten poměr budu muset ještě vychytat.
To všechno by si zasloužilo samostatný příspěvek.
Na to všechno bych nerada zapomněla...
Bylucky PHOTO


7 komentářů:

 1. Vtipně napsané,určitě by si to zasloužilo napsat víc,dobře se to čte.
  Krásný víkend přeji:)
  Irena

  OdpovědětVymazat
 2. No, moje holky vystudovaly gympl obě. Ale starší řekla (až za pár roků po maturitě), že tam šla kvůli mně, aby mi udělala radost, ale ve skutečnosti chtěla jít na stavební průmyslovku. Takže tak.

  OdpovědětVymazat
 3. Syn a dcéra majú osemročné gymnázium a dcéra z neho aj traumu a skutočne si ju lieči teraz v Londýne.
  Vždy potešíš napísaným, ja som písať prestala.

  OdpovědětVymazat
 4. Když jsem vyrazila poprvé po xx letech u počítače a v mém případě i po xx kilech na pilates mezi všechna ta zrcadla, nemohla jsem ani dýchat když jsem se musela dívat:). Ale je to jen zvyk- teď udělám kotoul vzad do stoje, záda jsou cajk a je mi úplně jedno, jak u toho vypadám. Doporučuju ze srdce. m. mal.

  OdpovědětVymazat
 5. Luci a ja som najviac zvedava zv tie eko vychytavky😊 Hlasujem z samostatny clanok!!!😁

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj všichni! I, m zde prozkoumat blogy a fórum o nádherné a nejbezpečnější lék na (Herpes Virus). Byl jsem pozitivní na smrtící virus zvaný herpes a já jsem ztratil naději, protože jsem byl ven vrhal a odmítl dokonce i mé přátele skříně. Hledal jsem on-line, abych věděl a vyptával se na lék na Herpes a já jsem četl někoho svědectví o tom, jak byl vyléčen z Herpes, tak jsem se rozhodl kontaktovat stejného bylinkáře, protože vím, že příroda má moc léčit všechno. kontaktoval jsem ho, abych věděl, jak mi může pomoci a on mi řekl, že se nebudu bát, že mě uzdraví přírodními bylinami od Boha! po dvou dnech, kdy ho kontaktoval, mi řekl, že lék je připraven a poslal mi ho přes DHL a po 3 dnech se mi dostal! Použil jsem med, když mě instruoval (Ráno a VEČER) a byl jsem vyléčen! jeho opravdu jako sen, ale jsem tak šťastný! to je důvod, proč jsem se rozhodl také přidat další komentář k Němu tak, že více může být zachráněno stejně jako já! a pokud potřebujete jeho pomoc, můžete mu poslat e-mail na adresu purenaturalhealer@gmail.com nebo whatsapp +2348105150446

  OdpovědětVymazat