pondělí 16. března 2015

OUKLID

Mám ráda lehké "zabydleno".  
A nemyslím tím nepořádek, spíš tak trochu útulno. S úklidem jsem to nikdy nepřeháněla a teď, co máme Šušu - škoda mluvit. Jeden roh se mi podaří uklidit, jen když jí dovolim rozkramařit ten druhý. Všechny zásuvky jsou vzhůru nohama a nějaký ty drobky taky už neřešim. Ale když jsem se minulej tejden rozhlídla a zjistila, že se mi velikonoční dekorací začínají snoubit s vánočníma, zpozorněla jsem!!! No dobrá, no.
Řekla jsem si, že na to vlítnu! Vlítla, ale hned jsem zabředla nad mou oblíbenou mističkou. To je mistička, kam házim všechno možný i nemožný. Šroubky, neidetifikovatelné předměty, úlomky , zuby (kočičí:-)) - na dětský mám spešl krabičku, drobný, lego, sponky, gumičky, Polly pocket oblečky, špendlíky, knoflíky......


PS: A nelžete, že takovou mističku nemáte???Foto: https://www.pinterest.com/pin/378232068679040089/
15 komentářů:

 1. Jasne ze mam! Erma Bombeckova mala na to celu zasuvku! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když bych sesypala všechny naše mističky, zásuvku bych taky možná naplnila?!

   Vymazat
 2. Máme! Ale je to spíš pořádná miska :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Jasný..., mám takovou bambusovou krabičku a kolikrát žasnu, co všechno ukrývá :)
  Krásný den...Kat....

  OdpovědětVymazat
 4. Máme bordel-šuplík.....uklízím jednou za rok a je to velký hardcore.....

  OdpovědětVymazat
 5. Mističku jsem měla jednu v zádveří, hromadily se v ní manželovi vizitky z riflí (nemůžu dát klientovi modrou vizitku a to byla v balíčku vždy první a poslední), tak se hromadily. Postupem času přibývalo více předmětů a mistička přetékala. Teď máme mističky v každé místnosti a ouvej tady jak vidím, jsou už tři! Chce to radikální před velikonoční úklid :-)

  OdpovědětVymazat