pondělí 19. března 2018

FAJFKY II

Ořechy mám ráda, oříšky už míň!
A tenhle byl obzvlášť tvrdej.
Vybrat boty pro šmajdavou Šušu.
Boty pokud možno aspoň trochu pěkné, pohodlné, prodyšné, prostorné, s pevnou patou, ohebné ve všech směrech. Takové, které by přísným okem schválila i naše rehabilitační sestra - teta Verča.
Řeknu vám, žádná sranda.
Už jste někdy sháněli barefootky s pevnou patou:)? 
Byla jsem připravená na nejméně tucet protočených panenek za prodejními pulty, zánět karpalního tunelu z několikadenního klikání napříč internetem, roadtrip za hranice okresu.
Jednou jsem se dala na boj, tak to přece dotáhnu a tu správnou zbraň proti šmajdavým nohám v podobě těch správných bot, do kterých se vejdou speciální termoplastické  individuální stélky, prostě seženu! 
Mé odhodlání bylo až srandovní. O několik domů dál, v Nádražní ulici v Písku, totiž Klára ve svém kamenném obchodě Little shoes už dávno můj oříšek rozlouskla, to když naskladnila a vystavila boty přesně pro nás, boty Plae.
Na základě podiatrického vyšetření je možné stélky dále vypodkládat a doupravovat (podpatěnky, klínky), čímž napomůžeme korekci problémů nohou a celého pohybového aparátu.Více zde: http://www.rehabilitace-nezadal.cz/stelky-formthotics
Na základě podiatrického vyšetření je možné stélky dále vypodkládat a doupravovat (podpatěnky, klínky), čímž napomůžeme korekci problémů nohou a celého pohybového aparátu.Více zde: http://www.rehabilitace-nezadal.cz/stelky-formthotics/
Na základě podiatrického vyšetření je možné stélky dále vypodkládat a doupravovat (podpatěnky, klínky), čímž napomůžeme korekci problémů nohou a celého pohybového aparátu.Více zde: http://www.rehabilitace-nezadal.cz/stelky-formthotics/
Jednou z možností korekce problémů s nohami a celým pohybovým aparátem je použití termoplastických stélek do bot. Tyto stélky korigují nesrovnalosti ve stoji, chůzi, pohybu. Ve své ordinaci používám termoplastické stélky značky FORMTHOTICS. Jejich velkou předností je jejich možnost tvarovat je po zahřátí podle nohou a bot klienta, čímž získáme individuální odlitky ušité přímo na míru klienta.


Více zde: http://www.rehabilitace-nezadal.cz/stelky-formthoticsMé odhodlání bylo až srandovní, o několik domů dál v Nádražní ulici totiž můj oříšek už dávno Klára rozlouskla, když naskladnila a vystavila ve své prodejně Little shoes, které splňovali všechny naše požadavky, boty značky Plae.
Jsou fakt všechno, co potřebujeme. Navíc jsou perfektně tvarované, do detailů propracované, překvapivě prostorné a tak praštěně barvevné - až jsou pěkné:). 
Díky zvoleným materiálům si od nich slibuji snadnou údržbu a obzvlášť oceňuji podrážku protaženou do oblasti palce, která zabraňuje okopání.
To prostě chceš!!!
Teď už si jen zvyknout na nové boty, vytvarovat vložky a cvičit a cvičit a cvičit...
Ale o tom zase někdy příště.


P.S. Ani se nedivím, že nám tu kamennou prodejnu e-shopu Little shoes celá republika závidí. Ta koncetrace krásna - paní majitelka, sortiment, ale i vybavení - je fakt vražedná:). By Lucky PHOTO

4 komentáře:

 1. Vzpomněla jsem si, jak mi kdysi poradila dětská sestra, ať šmajdajícímu synovi doma obuju bačkory opačně. Jakože pravou na levou a naopak. Nevím, jestli zrovna tohle zabralo, ale skutečně šmajdat přestal. Tyhle hezký botičky tenkrát ještě nebyly. Holt všechno má svůj vývoj :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tomu říkám ráda nad zlato! Přeptám se u tety Verči:)

  OdpovědětVymazat
 3. my je mame pro starsiho taky, pro mladsiho jsou za nas moc tuhe, ale my uz jsme hodne zmlsani....protoze Filii jsou nej! a pak jeste Feelmax.... A ty tam v Pisku koukam ani nemate :-(

  OdpovědětVymazat
 4. Na bezproblémovou nožku je větší výběr, to se člověk zmlsá hned:)

  OdpovědětVymazat