pondělí 26. května 2014

PLOVKA

A léto může začít!
My jsme připraveni: opalováky (nemáte někdo tip na nějakej dobrej, kterej nedělá z dětí bílé příšery?), kruhy, plavky, klobouky.... A proto, že jsme celí netrpěliví, šli jsme dnes létu naproti. Dan měl neplánovaně volno, a tak jsme vyrazili na píseckou plovku u Václava, tak zvaně "na starou", jak se v Písku říká. Máme to tu rádi, Bohyně zde strávila nejedny prázdniny a Šušu to zřejmě taky čeká. Pronajímáme si na plovce kabinku a máme to místo chaty, nemusíme sekat trávu, filtrovat vodu, ani natírat plot.
Plovárna má neskutečné kouzlo, teda jak pro koho, ale já ho vidím. Stejně jako vidím plno nedostatků a možností, které přes tu krásu přehlížim. Rozmarné léto si mohou lidé "na plovce" užívat  již od roku 1935, prvorepubliková atmosféra je pořád ještě cítit ve vzduchu. Každý si přijde na své, nás uspokojila restaurace (Dan), brouzdaliště (Bohyně), stín (já a Šušinka). 
Písecký Barrandov nesmíte minout:-).....

Taky se Vám tak líbí???Do plavek...

Tfuj - tu nechci:-)Máme kliku,
...že můžeme mít kabinku,
jako v Řecku.Nabeton!V převlíkárně.......prosíme pověsit,zhasnout a......zamknout!Detail.Jako malovaná...Kurty,a tábořiště.V celé kráse......a z profilu.Co tam asi je?Zub času.Idyla...Industrial 1Industrial 2Step by stepGagaga.....ŠpuntPohodlná???Léto x podzim?Bylo - nebylo...Hmmmm....ÁnfasTrocha historieSvatá pravdaEnd...
9 komentářů:

 1. Krasny fotky:-)
  Miluju piseckou plovarnu a chodim tam uz 34 let.
  Miluju tvuj blog a ctu ho pravidelne jako pohadku na dobrou noc.
  Jsi skvela!!!!
  Preju spoustu uspechu,napadu a inspirace.
  Brenda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slibuju, že se budu snažit, aby se ti dobře usínalo:-).
   Moc a moc děkuju....

   Vymazat
 2. Moc krásný fotky!! :-) Na plovarne je hezky, zkusím tam taky koukat po takovych pokladech:-) Gratuluji k letni chatě i když večer na chatě bývá taky nadherny, což tady asi nejde ;-) Vendula

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale večer na terase restaurace na plovárně, taky neni špatnej!

   Vymazat
 3. Měla bych ještě dotaz. Co to je za značku těch bot, co máš na nohou? Pokud to jsou tvé nohy? :-)) Strašně se mi libili loni, ale nevím kde je koupit. Děkuju za odpo. V.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty žilnatý čtyřicítky jsou skutečně moje a ty boty jsou crocsky:-).

   Vymazat
 4. moc krásný fotky, známé tváře ze starých fotek, moje dětství na plovce :-). Dík

  OdpovědětVymazat