pondělí 1. února 2016

RETRO POST

Ne, není to krok zpátky.
Já to prostě miluju - a když se pár kousků snoubí s něčím novým, sladí s něčim ultra moderním a skamarádí s něčim ještě starším, udělá to spustu parády. V takovém citlivě skloubeném pelmelu se mi strašně dobře dejchá a žije.  
To je pro mě doma...

PS: A přidanou hodnotou je, že "nepotřebné věci mohou pomoct přeci".
Foto: Lucky

10 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Tak to si rozumíme:-). Já už v Tobě dávno čuju spřízněnou duši...

   Vymazat
 2. Tak z tej "paradajky" s "hruškou" som odpadla! :DDD Neverila by som ze toto este niekto ma! :) NADHERA! :D Kde sa Ti ich podarilo vysnorit?! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chvíli jsem s kupem váhala, ale nakones jsem si je zamilovala a odpadám při každém pohledu na ně:))). Zajeď do Písku, tady se dají koupit takové poklady - viz odkaz v "PS".

   Vymazat
 3. já mám poděděný pomeranč a jablíčko! :D - ale nejsou tak pěkné...obé je takové oranžovo žluté... :) taky ráda míchám starší a nové... moc pěkná sbírka! :) Mějte pěkný den... :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to není zdaleka všechno, brzo se mi z toho míchání zamotá hlava:).

   Vymazat
 4. Rajčátko mám taky doma, má čestné místo ve skříňce v kuchyni a nikdy bych se ho nedokázala zbavit. Mám v něm vzpomínky na dětství, prožilo s námi všechny dovolené pod stanem ...
  Hezké dny, Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já je kdysi koupila našim k Vánocům, ale nevim kde je jim konec, ty nové jsem si koupila v "nepotřebkách" za 5+5Káčé:).

   Vymazat
 5. Ve mně úplně hrklo. Máme stejný hrnky. Tyhle kafáče tak nahodile sbírám, po návštěvách, ve zlevněnkách, kde se co namane. Hrozně mě baví mít každý hrnek jiný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám taky nejradši každej hrnek jinej. :-)

   Vymazat