pondělí 25. května 2015

PRIMA RÁNO

6.30 - Silueta za dveřma ložnice.
6.45 - Znova silueta a špitá: " Stihneme ten vejlet?". Neslyšíme, spíme...
6.50 - Zase silueta, ťuká! Uááááá, tak jo.
7.00 - Snídaně, zuby, vlasy, oblíknout, svačinka, lahvička, pláštěnka, vhodná obuv, pusinka, kázání.
7.35 - Úprk s tatínkem z bytu, odjezd na školní výlet.
7.40 - Snídaně...
7.45 - Telefon: " paní Závorková, tady paní učitelka Uhlíková, výlet je až zítra - mohla byste, prosím, Matyldě přinést školní tašku?
7.46 - Oblíknout. Ježiš, ještě Šušu!!!
7.59 - Smyk před školou, výsadek, výměna slabikáře za buřty, Bohyňky vyčítavý pohled, pobavená paní učitelka, Šušu v pyžamku a bačkůrkách.
8.15 - Pokus o snídani č.2, penál - na stole:-(.
8.30 - Přemýšlím, jestli se má smát, nebo plakat!
8.31 - Převlíkám si zpocené tričko, zhltnu modrý miňonky, zapiju je šíleně nezdravou dvojkou coly, utřu čelo, projedu mobil, podrbu Šušu v kudrnách a pokračuju v krasojízdě:-). 
https://www.pinterest.com/pin/378232068681741319/


22 komentářů:

 1. Promiň, ale směju se velice :-)))) My včera měli něco podobného, akorát to vyšlo na pana manžela, protože já už nebyla doma.

  OdpovědětVymazat
 2. ...prima rano:) Kdyz byl Kuba ve druhe tride tak vsechny deti jeli na vylet s batuzkem, jen on s aktovkou. Protoze jsem si myslela, ze vylet je az druhy den.. Ja uz se jen smeju, jinak bych se totiz asi musela zblaznit:) Krasny den z Brna. Renata

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ach ty konce roku! Samej vejlet, besídka, vystoupení.................

   Vymazat
  2. A kdo se v tom ma porad vyznat:)

   Vymazat
 3. chaaaa, njn, ale pobavilo :) krásný den, Š.

  OdpovědětVymazat
 4. Den jako vyšitý:o)..zítra to napodruhé určo vyjde:o)..Rozhodně jsi nás ale pobavila..Krásný den..Inka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako nácvik dobrý. Ona jednou musí odjet, tááák se těší!

   Vymazat
 5. Moja,...
  ...ešte sa zapotím,pri pomyslení, ako som bežala do školy, aj na veľkú prestávku...najmä s mojimi dievčatami som tento šport praktizovala..
  ..viď môj príspevok, jedna,ktorú tento školský systém,ani nechcel... má prácu na hrade, hoci históriu nedoštudovala a mladšiu ADD..na gymnázium, ani nechceli, vraj tam nepatrí, a zmaturovala a doporučili jej to, čo si ďalej vybrala..syn bol chvíľu aj u slabozrakých,kvôli nystagmu..chodila som pre neho,na druhú stranu mesta, s bruchom,a potom s bábätkom...dnes končí medicínu...
  ...a Milan ..je vraj najlepší prípad v pracovnej histórii jeho detskej psychiatričky...vraj dosiahol úplnu, akoby celistvosť a plnohodnotnosť ,pri jeho diagnózach...na mojich kontinentoch som dosť slávna...na tomto svete,v skrytosti...a tiež už všetko povolilo,nevratne, ale behám..a budem to dokomentovať,taký kuk do lesa..najvyšší čas,aby to prepuklo...bežím o život...
  P.S..skús zistiť to číslo pre zahraničný prevod..BG nám ho poskytla,kúpila som si u nej foto...
  P.P.S..ja ten svôj život dávam do komentov..radšej,ako na svoj blog..uvidíme :-))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá má, máš to v mailu u muže, jen ten přepočet ještě řeším:-). Těšim se na "uvidíme"! Hezký den....

   Vymazat
 6. Jo, tak to znám. Kolikrát já se naběhala do školky - zapomenutý tepláky, pyžamo, peníze na divadlo,... A do školy, to samý - penál, čtenářský deník, pomůcky na výtvarku,... Teď je ten starší v Praze na intru, tak se musí postarat sám. I když minulý týden jsem letěla na poštu s nabíječkou na noťas. Nestálo mě to tolik nervů, ale 115,- Kč :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatim cáluju jen krok, ale koukám, že bude hůř?! Se těšim...

   Vymazat
 7. :-))), díky , to je zajímavý jak tyhle informace ostatní , podobně postižené :-))), potěší. Já vozím pravidelně do školy Adamovi zapomenuté suroviny na vaření. Aktovku jsme taky už zapoměli, ale kupodivu od té doby častěji zapomínám svojí tašku s mobilem a doklady. Krásný dny!

  OdpovědětVymazat
 8. :DDD to poteší, poznám tieto ranné rozcvičky:)

  OdpovědětVymazat
 9. :-)) Naše Mařenka byla v pondělí bez svačiny. Odpoledne nadšeně vyprávěla, co jí - "chudince" - kdo ze spolužáků dal ze svého. Vypadala, že si to náramně užila. Akorát že tu svačinu z domova měla - jen v jiné kapse školní tašky, než jindy... :-)

  OdpovědětVymazat